1XBET

Libralidhës 1xbet

1xbet është libralidhësi më i njohur në botë, të gjithë kanë dëgjuar për të në një mënyrë apo në një tjetër, edhe ata që janë shumë larg botës së sporteve dhe kazinove. Kompania është krijuar në 2007, zyra vendosi menjëherë disa vende të basteve në tokë. Gradualisht shtëpia filloi të zgjerohet dhe brenda 2012 Unë tashmë kisha një faqe të plotë interneti për të pranuar bastet në internet. 1xbet po operonte nën licencën e një kompanie Hollandeze, koncertuar në Curaçao. Për qëllime të 2012 shtëpia kishte më shumë se 400 locales de apuestas terrestres.

Gjatë dy viteve të ardhshme libralidhës hapi më shumë se 200 vendet e lojërave të fatit në vendet e CIS. Kështu me shpejtësi u zhvillua aktiviteti i shtëpisë së basteve, që në një kohë kaq të shkurtër shtëpia ishte në gjendje të kapte 500.000 përdoruesit në kompjuterin tuaj. 1xbet është më i popullarizuari në Hollandë, Portugalia dhe Belgjika, pero sobre todo en Italia.

Shumë shpesh, libralidhësi fton futbollistë të njohur për të marrë pjesë në fushatat e saj promovuese; Kështu që, Futbollisti italian Andea Pirlo u bë fytyra e kompanisë. Shtëpia gjithashtu sponsorizon kampionate futbolli duke përfshirë ligën italiane Serie A dhe klube të famshme të futbollit si Barcelona., Liverpool y Chelsea.
Promovimi aktiv në internet e ka bërë shtëpinë 1xbet reklamuesin e tretë më të rëndësishëm, solo precedido por google y pepsico.

Sipas analizave të 2020 promovohet libralidhja 1xbet në 51 vendet, y se encuentra entre las diez casas de apuestas más populares del mundo.

1xbet es una de las pocas casas que ha recibido el premio “La Estrella Emergente en Innovación de Apuestas Deportivas”.

Pasqyra e ndërmarrjes

Bllokatori pranon bastet në internet në faqen e saj zyrtare. Lojtarët mund të bëjnë bast në të gjitha sportet e njohura si:

Futboll Volejboll Basketboll Hokej
Pingpong Badminton Shigjetat Kriket
Sportet kibernetike Baseball Hendboll Snooker
UFC Futbolli australian Biathlon vaterpol
vaterpol Arte marciale Patinazh i shpejtë në akull Skive
Kërcim qielli Bandy Shah Topth

 

Ngjarjet janë caktuar për secilin sport, mosmarrëveshje, dhe gjithashtu variantet e rezultateve që lojtari mund të vendosë bast.

Uebfaqja zyrtare nuk është primitive në përdorimin e saj, por nëse është i përkushtuar 5 minuta për të studiuar gjithçka do të përshtaten. Të gjitha skedat janë shumë mirë të pozicionuara në raport me njëra-tjetrën, kështu që nuk do të ketë problem të kujtohet vendndodhja juaj.

Uebfaqja zyrtare

1xbet ka kohë që është në tregun e basteve, por sa i përket faqes zyrtare të internetit, kjo është shumë moderne. Nga dizajni te navigimi, shtëpia azhurnon në kohë sitin, nëse ka defekte, eliminohen në kohën më të shkurtër të mundshme. Playersshtë shumë e rëndësishme për lojtarët që shanset të ngarkohen në kohë, sidomos për ata që duan të luajnë drejtpërdrejt.

Uebfaqja zyrtare funksionon pa ndërprerje 24/7, dhe në fund të çdo faqe në faqe ka një dritare ndihmëse bisede në internet ku mund të bëni çdo pyetje dhe të merrni përgjigjen brenda pak minutash.

 

Filma 1xbet

Përveç lojërave dhe kazinove, lojtarët do të jenë në gjendje të bëjnë bast për filma dhe seri televizive, meqenëse shumë premiera të filmit janë shtyrë për shkak të situatës së epidemisë së koronavirusit. Cfare ka me shume, çmimet e Festivalit të Filmit në Kanë janë anuluar plotësisht.
Në shtëpi mund të bëni bastet e mëposhtme interesante:

Bast Përshkrim Variantet
Kush do të jetë Bond i ri? Seriali i filmave James Bond me Daniel Craig ka marrë fund, Kush mund ta zëvendësojë britanikun e famshëm?
 1. James Norton
 2. Idris Elba
 3. Tom Hardy
 4. Tom Hiddleston
 5. Nikolaj Coster-Waldau
 6. Ryan Gosling
 7. David Beckham
Kush do të jetë i fundit që do të shfaqet në videon përkujtimore në ceremoninë e Oskareve 2021 Në dorëzimin e Oskareve, në fund të fundit ekziston një traditë e veçantë, videoja tregon aktorët që janë shoqëruar me filmin dhe kanë kontribuar në një mënyrë apo në një tjetër. Të gjithë pyesin se kush do të shfaqet i fundit në video.
 1. Olivia de Havilland
 2. Max von Sydow
 3. Ennio Morricone
Filmi me fitimin më të lartë të 2021 Ky është një nga bastet më të popullarizuara në kategorinë e filmave 1xbet, Këtu është një listë nga e cila duhet të zgjidhni filmin që ka fituar më shumë në arka në të gjithë botën.
 1. Wonder Woman
 2. Mortal Kombat
 3. Dritare e zezë
 4. I shpejtë dhe i tërbuar 9
 5. Danubi
 6. Nuk ka kohë për të vdekur

 

Ekzistojnë edhe kode promovuese, bonuse dhe promovime për këtë lloj bastesh, pajtohuni në gazetën zyrtare për të qenë gjithnjë në azhurnim me të rejat e fundit nga shtëpia.

 

Hyni në llogarinë personale në 1xbet

Llogaria personale është paneli i kontrollit për secilin lojtar për të kontrolluar të gjitha funksionet e shtëpisë.

Pasi të keni plotësuar të gjitha fushat e formularit të regjistrimit, ju mund të futni llogarinë tuaj personale, si dhe depozitimin dhe tërheqjen e fondeve në çdo mënyrë të përshtatshme për ju, shikoni statistikat e lojës, Ju mund të shihni statusin e llogarisë kryesore dhe Bonove, dhe gjithashtu luaj kazino online. Për të hyrë në llogarinë tuaj personale 1xbet duhet të klikoni në ikonën e personit në këndin e sipërm të djathtë.
Nëse luani nga një aplikacion celular, atëherë mund ta personalizoni llogarinë tuaj personale sipas dëshirës tuaj. Në seksionin e preferuara mund të shtoni sportet dhe skedat tuaja të preferuara dhe të fshini skedat që nuk ju duhen.

Llogaria personale e përdoruesit duhet të ketë të gjitha mjetet e nevojshme për të menaxhuar kodet e tyre promovuese. Në seksionin "Cilësimet e llogarisë" përdoruesi do të jetë në gjendje të shohë zonën "verifikoni kodin promovues", dhe pranë tij është butoni "verifikoni kodin promovues", me të cilën mund të njihni kushtet e përdorimit dhe të përcaktoni periudhën e vlefshmërisë së secilit kod promovues. Shpesh mund të merrni kodin promovues për ditëlindjen tuaj ose për ndonjë festë tjetër. Si bonus, urimet dërgohen me SMS në numrin tuaj të telefonit. Cfare ka me shume, nëse harroni kodin promovues, të dhënat do të ruhen në histori dhe, deri në datën e skadimit, Mund ta përdorni kodin promovues në çdo kohë që ju përshtatet.

Versioni celular

Nëse keni një kompjuter të vjetër ose internet të ngadaltë, mund të vendosni bastet tuaja përmes versionit celular, e cila është e njëjta faqe zyrtare, thjeshtuar. Në të mund të kryeni të gjitha operacionet e njëjta, vendos baste, luaj kazino, bast në ngarkesë, thjesht shumë më shpejt. Versioni celular nuk do të ketë banderola reklamuese, animacion, sepse do të funksionojë më shpejt. Versioni celular ndryshon nga ai kryesor përveç atij në dizajn, tek ajo gjithçka është shumë më e thjeshtë.

Nga ana e tij, në faqen zyrtare të internetit ka lidhje për të instaluar aplikacionet mobile.

Një tjetër tipar është se faqja mobile mund të përdoret gjithashtu nga kompjuteri desktop. Faqja është shumë e thjeshtë, kështu që nuk do të përdorë shumë trafik.

Shkarkoni aplikacionin celular për android dhe iOS

Kështu që bastet të jenë sa më komode, zhvilluesit e libralidhësit 1xbet kanë krijuar një aplikacion për Android. Programi përsërit plotësisht faqen zyrtare të internetit dhe lejon lojtarët të bëjnë bast për të gjitha ngjarjet e disponueshme në versionin e plotë. 24 orë në ditë.

Lidhja për të shkarkuar programin është në faqen zyrtare të shtëpisë, për ta instaluar thjesht klikoni në linkun. Cfare ka me shume, mund ta shkarkoni programin nga shërbimi i skedarit APK.

Versioni celular i 1xbet është zhvilluar për përdorim më të mirë, por ka raste kur programi mund të mos funksionojë, cili mund të jetë shkaku:

 1. Aplikacioni, ashtu si faqja e internetit, ka nevojë për mirëmbajtje të planifikuar, atë që paralajmëron paraprakisht 1xbet. Nëse nuk e keni parë paralajmërimin, përpiquni të futeni në llogarinë tuaj personale nga versioni kompjuterik i faqes.
 2. Disa përdorues përdorin kumar të paligjshëm, te kurthet, që libralidhësi ka mësuar të llogarisë dhe bllokojë llogaritë. Ndoshta kjo është arsyeja pse ju nuk mund të përdorni llogarinë tuaj personale. Arsyeja për bllokimin e llogarisë mund të jetë gjithashtu një gabim nga moderatori 1xbet, në këtë rast do të duhet të kontaktoni shërbimin e mbështetjes së libralidhësve.

Programi 1xBet mund të shkarkohet nga faqja në shtëpi, por jo nga shërbimet zyrtare të Google Play, pasi politika e Google ndalon përdorimin e lojërave të fatit.

 

 

Shkarkimi i programit për ios është shumë më i lehtë, nga App Store, aplikacioni peshon shumë pak, kështu që nuk duhet të prisni shumë gjatë për ta instaluar.

Për të filluar të luani në aplikacionin iPhone duhet të ndiqni udhëzimet e mëposhtme:

 1. Bastet pranohen vetëm nëse jeni regjistruar dhe keni bërë një depozitë.
 2. Para bastit, studioni ofertën e ofertuesit.
 3. Në rresht zgjidhni sportin më të afërt për ju, fillestarët zakonisht zgjedhin futboll.
 4. Për të zgjedhur sportet, studioni lojërat në të cilat vendosin bast dhe zgjidhni ato më interesante për ju.
 5. Zgjidhni rezultatin për të cilin dëshironi të vini bast, atje jane 3 rezultatet kryesore: P1- skuadra e parë fituese, Ekipi fitues i dytë P2, X-kravatë.
 6. Analizoni me kujdes statistikat e ndeshjeve të të dy grupeve dhe zgjidhni vëzhgimet tuaja në fund.
 7. Pasi të keni analizuar të gjitha rezultatet, do të shihni një dritare, një kupon me konfirmimin e bastit, shkruani shumën që dëshironi të investoni dhe klikoni në butonin "Bast"
 8. Ju duhet të shihni "Bast në ekranin tuaj".
 9. Të gjitha bastet do të shfaqen në menunë "Histori".
 10. Ju mund të konfiguroni mesazhet me tekst për @mail tuaj për të marrë të gjithë informacionin e basteve dhe ndeshjeve të njohura në kohën e duhur.

Regjistrohuni

Procesi i regjistrimit në shtëpi është shumë i thjeshtë, dhe një llogari personale mund të krijohet jo vetëm përmes faqes zyrtare të internetit, por edhe përmes një aplikacioni celular dhe versionit celular të faqes. Ju mund të kaloni nëpër procesin e vërtetimit në disa mënyra, përkatësisht:

 1. Me një klikim
 2. Përmes rrjeteve sociale
 3. Me numër telefoni celular
 4. Me e-mail.

Pas plotësimit të formularëve të regjistrimit dhe bërjes së një depozite në cilindo nga këto mënyra, ju mund të vendosni baste dhe të luani në kazinotë online. Vërtetimi me një klikim është i paplotë, kështu që mos u habitni nëse nuk do të jeni në gjendje të depozitoni dhe të vini bast.

Regjimi i regjistrimit +
Me e-mail Pasi regjistrimi të ketë përfunduar, llogaria juaj është plotësisht funksionale. Ju do të jeni në gjendje të vendosni baste dhe të tërheqni fonde pa regjistrim shtesë. Më e gjata dhe më e vështira. Kërkon vëmendje dhe durim.
"Me një klikim" Mënyra më e shpejtë për të filluar bastet. Një minimum informacioni gjatë regjistrimit. Ju menjëherë mund të vendosni baste (nëse keni një bilanc pozitiv) Nëse për ndonjë arsye ju harroni fjalëkalimin dhe emrin e përdoruesit, që do të shfaqet vetëm një herë gjatë regjistrimit, nuk do të jeni në gjendje të regjistroni një llogari të re duke përdorur këtë adresë IP.

Për të tërhequr fonde duhet të siguroni detajet e regjistrimit që mungojnë dhe të konfirmoni llogarinë tuaj.

Me numër telefoni Regjistrim i shpejtë.

Kjo metodë ofron siguri të shkëlqyeshme për llogarinë tuaj, meqenëse kjo procedurë përfshin konfirmimin e sms-ve.

Sistemi i pagesave është i lidhur me numrin e telefonit, prandaj është e mundur të tërhiqen shuma të vogla fitimi.

Nëse e keni humbur kartën tuaj SIM, do të duhet të ringjallni llogarinë tuaj duke kontaktuar administratorët e kompanisë.

Nuk është e mundur të tërhiqni shuma të mëdha nga llogaria e lojrave. Do t'ju kërkohet të plotësoni të dhënat tuaja personale.

Përmes rrjeteve sociale Regjistrim i shpejtë.

Të dhënat tuaja personale transferohen nga llogaria juaj e rrjetit social në llogarinë tuaj personale, që është krijuar në faqen e internetit të shtëpisë.

Ju mund të përdorni dhe të vendosni baste nga rrjeti social.

Për shkak të dëshirës për të anonimuar përdoruesit në rrjetet sociale, problemet e identifikimit dhe verifikimit shpesh lindin. Kur transferoni automatikisht, përdoruesit shpesh harrojnë të redaktojnë të dhënat e tyre personale. Si rezultat, tërheqja e fondeve mund të jetë e vështirë.

Versione gjuhësore të faqes

Uebfaqja zyrtare e libralidhësve punon në disa gjuhë, përkatësisht:

Rusisht Anglisht Frëngjisht Gjermanisht Italiano Letonisht
Frëngjisht turk Azerbajxhan Español Rumune Ukrainas
Portugez Uzbekisht

Lojtarët mund të zgjedhin versionin që u përshtatet më shumë.

Monedhat e llogarisë

Në shtëpi mund të krijoni llogari në rubla, Dollarë, euro, tenge, grivnas, jen dhe shumë monedha të tjera.
1xbet nuk i kufizon lojtarët në asnjë mënyrë në këtë drejtim. Mund ta ndryshoni monedhën e llogarisë tuaj nëse e konsideroni të nevojshme.
Nuk lejohet të keni llogari të ndryshme në monedha të shumëfishta, kjo mund të çojë në bllokimin e llogarisë tuaj të lojrave pa të drejtën për ta rimarrë atë.

 

Disponueshmëria e seksioneve dhe aplikacioneve

Shiriti i sipërm i menusë përfshin disa skeda :

 • Rreth nesh
 • Rregullat
 • Politika e privatësisë
 • Politika e cookies
 • Kontaktet
 • Programi i anëtarësimit
 • Bëhu agjent
 • B2B
 • Bëhu agjent

Paneli i majtë përmban skedat e mëposhtme :

 • Kampionatet TOP
 • Lojërat më të mira
 • Fusha "Filter"
 • Lista e sporteve me emër
 • Linjë. Kategoria A-Z
 • Alternativat
 • Rryma kibernetike
 • Afatgjatë

Artikujt e mëposhtëm të menusë gjenden në panelin e djathtë të menusë:

 • Kupon bastesh
 • Butonat në faqet e grupeve të mediave sociale – Facebook dhe Twitter
 • Banderola të shpërblimeve dhe promovimeve aktuale me mundësi për të marrë pjesë në to, përmes butonave "luaj këtu"
 • Bllok ofertash speciale Colorful CA 1xbet të listave të varianteve të basteve për ngjarjet e njohura. Lojtarit i duhet të klikojë vetëm në butonin "Vendos bast"..

Llojet e basteve

Tek libralidhjet 1xbet, lojtarët mund të zgjedhin variantin e basteve, përkatësisht:

 • E thjeshtë
 • Kombinuar
 • Sistemi
 • Zinxhir
 • Qëndrues i kombinuar
 • Avancuar
 • Kod promovues
 • Shumëfish
 • Me kusht
 • Kombinuar
 • Fat
 • Patenta

Dhe ka edhe mundësi të ndryshme në dispozicion të përdoruesve, për shembull:

 1. <Sh.B.A.>
 2. <Ingles>
 3. <Dhjetëra> (parazgjedhur)
 4. <Hong Kong>
 5. <Indonezisht>
 6. <Malajziane>

Bonusi i depozitës së parë

Pasi të keni bërë depozitimin tuaj të parë në llogarinë e lojrave, Klientët e sapo regjistruar në 1xbet marrin automatikisht të njëjtën shumë parash që depozituan kur bëjnë depozitimin e parë. Këto para do të jenë në llogarinë e bonusit, dhe për ta transferuar atë në llogarinë kryesore dhe të jetë në gjendje ta përdorë atë në një farë mënyre, duhet ta vini bast.

Për këtë është e nevojshme të bëhen bastet e tipit të kombinuar me probabilitet jo më pak se 1,4 për secilën ngjarje. Paratë që vini bast do të tërhiqen nga llogaria juaj kryesore. Fondet e bonusit do të jenë në dispozicion pasi të keni bërë bast dhe të keni fituar shumën që ju keni 5 herë është më e madhe se bonusi.

Të gjitha shpërblimet dhe promovimet

Bonusi i depozitës së parë në libralidhësin 1xbet nuk është i vetmi, këtu ata kanë një program mjaft të gjerë promovimesh:

 1. MIRC SE VINI Paketë deri në 1500 € + 150 FS
 2. DITË ME FAT!
 3. NGA SHQADA
 4. League of Legends возможно
 5. TV BET i kombinuar

Për bastet që lojtarët bëjnë në ca 1xbet, pikët rimbushen, që mund të shkëmbehen në dyqanin e kodit promo. Ka disa seksione, ju mund të zgjidhni opsionin e shkëmbimit:

 • Cyber
 • Lojërat
 • sportive
 • Bastet

Shtesa e depozitave dhe tërheqja e fondeve

1xbet ka një përzgjedhje të gjerë jo vetëm të linjave dhe disiplinave, por edhe mënyra për të rimbushur dhe tërhequr fonde.

Lista e plotë:

 1. Kartë Krediti: Viza, Mastercard, Privat24. Opsioni më i përshtatshëm dhe popullor për përdoruesin. Kur bëni një depozitë, libralidhës kërkon detajet e kartës së zgjedhur dhe shumën;
 2. Terminal pagese: klikoni në seksionin «pagesa e shërbimeve» -> kliko logon 1xbet -> shëno numrin e llogarisë -> numrin e telefonit celular për të konfirmuar funksionimin;
 3. Portofolin elektronik dhe sistemet e pagesave: Paratë Yandex, Qiwi, Skrill, Neteller, ecoPayz;
 4. Operatori celular: rimbushje përmes llogarisë personale, ose me konfirmim SMS;
 5. Bankim në internet: gozhdë 32 opsione;
 6. Monedhat kriptomonedhe: 17 mënyrat.

Liçensë

 • Emer tregtie – 1XBET
 • Drejtimi juridik: Ndërtimi i Dr.. M. J. Hugenholtzweg Z / N UTC Curaçao Antillet Hollandeze
 • Licenca Nr. 1668 / JAZ Curaçao.
 • Kompania është në pronësi dhe drejtohet nga 1X Corp N.V.
 • Kontaktet:
  • informacione të përgjithshme info@1xbet-team.com
  • asistencë teknike support@1xbet-team.com
  • Security@1xbet-team.com shërbimi i sigurisë
  • marketing@1xbet-team.com marrëdhëniet me publikun dhe reklamat
  • anëtarësimi në b2b@1xbet-team.com (në internet)
  • përfaqësimi me pakicë@1xbet-team.com
  • përpunimi@1xbet-team.com pagesa dhe transferime
  • llogari@1xbet-team.com Departamenti i Financave
  • 8 (800) 555-51-81 telefon 24/7 çdo ditë, thirrje falas
  • WhatsApp: +380668655784
  • Viber: +380668655784